Herbaty dla całej rodziny

mt_ignore

Pracownik produkcji –
transport z Łodzi

Firma BiFIX Wojciech Piasecki Sp. j. jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją herbat owocowych, ziołowych oraz konfekcjonowaniem suszy i suszarnictwem. Produkty znane są na rynku pod marką BiFIX, kojarzoną z wysoką jakością oraz z umiarkowaną ceną. Uznanie i wysoka pozycja na rynku jest rezultatem najwyższej jakości produktów.

Miejsce pracy:

  • Górki Małe k. Tuszyna – Produkcja Herbat i Ziół

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • pakowanie produktów
  • dyspozycyjność
  • sumienność i dokładność

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy
  • Dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy
  • Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Organizację dojazdu z Łodzi (Górna)

Chętnie zatrudnimy kilka osób jednocześnie.
CV prosimy kierować na adres: hr@bifix.pl

Do CV prosimy dołączyć klauzulę o treści (bez klauzuli nie będzie można rozpatrywać aplikacji):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Katalog produktów Bi fix

Znajdź swoje ulubione smaki herbat w katalogu online

Katalog dżemów

Znajdź swoje ulubione smaki dżemów w katalogu online

Katalog produktów HoReCa

Znajdź ulubione smaki w katalogu HoReCa
Facebook Bifix Google+ Bifix

Ta strona używa ciasteczek Dowiedz się więcej